środa, 10 sierpnia 2016

Księżyc na dzisiaj

10.08.2016
środa
Księżyc przemierza znak emocjonalnego Skorpiona.
Przed 6:00 rano utworzy on trygon do Neptuna w Rybach, niosąc śpiącym ładne sny. Ci, którzy wcześnie wstają, będą rano bardziej wrażliwi niż zazwyczaj i chętni do pomocy innym.
Po 12:00 w południe Księżyc ustawi się w sektylu do Merkurego w Pannie. Ożywi komunikację międzyludzką, zachęci nas do rozmów, wymieniania opinii, dyskusji a także do przemieszczania się. Będziemy teraz sprawnie myśleć.
Około 14:00 czeka nas również sekstyl Księżyca z Plutonem w Koziorożcu, który doda nam pewności siebie i siły przekonywania innych do naszych racji. Uda się teraz przeforsować jakiś pomysł.
Wieczorem zrobi się bardziej nerwowo, gdy po 20:00 będzie miała miejsce I kwadrakwadratura Księżyca ze Słońcem we Lwie. Będzie sporo napięcia, możliwe nieporozumienia. Sprawy nie będą się układały po naszej myśli…
A już jutro czeka nas trygon Merkurego z Plutonem (jego energię odczujemy już dziś). Łatwiej będzie się skoncentrować, wysilić umysł. Będziemy bardziej spostrzegawczy, bardziej wnikliwi. W rozmowie łatwiej będzie stosować różne chwyty psychologiczne, czy nawet techniki manipulacyjne.

http://astro-dziennik.blogspot.com/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf