piątek, 15 maja 2015

Księżyc na dzisiaj

 15.05.2015
 piątek

 Dzisiejszy dzień będzie w aurze Księżyca w znaku Barana i w wibracji 1. Możemy się spodziewać nagłej zmiany pogody, warto zabrać ze sobą parasol. Pod wpływem wibracji 1 może zdarzyć się nagła zmiana planów i trzeba będzie być elastycznym.
Zarówno Baran jak i wibracja 1 doda nam energii, odwagi, bystrości, entuzjazmu i wiary we własne możliwości.
Pod wpływem baraniej energii możemy uporać się z obowiązkami i trudniejszymi wyzwaniami. Trzeba jednak mieć pod kontrolą wszystko do końca bo Baran to też brak konsekwencji.
Dziś służą nam potrawy zawierające białko roślinne i zwierzęce oraz warzywa owocowe; pomidory, papryka, ogórki, cukinia, bakłażany.
Księżyc w znaku Barana działa na nasze zmysły. Możemy odczuwać brak koncentracji i migreny. Dlatego trzeba unikać używek i stresu, uważać na drodze. Jeśli poczujecie ból głowy oznacza to, że macie problem z nową sytuacją, nowymi wyzwaniami, boicie się ryzyka, trudno wam pożegnać przeszłość. Spróbujcie się zrelaksować, zapanować nad emocjami.
Do godz. 14.03. realizujcie plany, bądźcie konsekwentni i odważni, później trzeba będzie trochę zwolnić bo będzie pusty kurs Księżyca do jutra do godz.9.02. rano. W pracy warto się wykazać bo możemy być zauważeni i docenieni. Po pracy warto wybrać się na spacer albo pomedytować.
Aura sprzyja randkom, odchudzaniu, dbaniu o zdrowie, urodę i kondycję. Możecie dziś i jutro zrobić sobie oczyszczanie, maseczkę, depilację ( mniej boli), obcinać włosy (będą wolniej odrastały) oraz zrobić paznokcie.
Ponieważ Baran to nadmierne emocje i wybuchowy temperament, (ludzie będą nerwowi) dlatego unikajcie drażliwych tematów i sporów (a w domu dyskusji o pieniądzach).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf