piątek, 12 sierpnia 2016

Księżyc na dzisiaj

  12.08.2016
piątek
Księżyc rozpocznie w znaku pełnego wiary, spontanicznego Strzelca.
Około 3:00 w nocy Księżyc utworzył koniunkcję z Marsem, która dodała nam energii i sprawiła, że odechciało nam się spać. Niestety aspektem tym Księżyc wpisuje się w napięciową formację T-kwadrat z Wenus, Neptunem, a potem i Merkurym, która będzie nam towarzyszyła przez cały dzisiejszy dzień. Sprawi, że pojawi się więcej stresu, niektórym mogą puszczać nerwy.
Około południa uściśli się kwadratura Księżyca z Wenus w Pannie. W nasze życie uczuciowe wkradnie się więcej napięcia, relacje z otoczeniem mogą nie układać się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Możliwe jakieś drobne nieprzyjemności, które stworzą wrażenie, że nikt nas nie lubi. Możliwy więc spadek nastroju.
Spotęguje go koniunkcja Księżyca z Saturnem przed 15:00 po południu. Atmosfera zrobi się poważniejsza, pojawią się jakieś ograniczenia z zewnątrz. To jednak dobry moment, żeby wziąć się do pracy.
Przed 18:00 uściśli się kwadratura Księżyca z Neptunem w Rybach, która z kolei przyniesie więcej melancholii. Neptun utrudni nam trzeźwą ocenę rzeczywistości, sprawi, że będziemy wyjątkowo naiwni i podatni na sugestie. Łatwo też będzie coś teraz zgubić.
Dzień zakończy się wciąż w stresującej atmosferze. Uważajmy dziś na nadmierny pośpiech, na to, co robimy nieświadomie, odruchowo.
Już jutro dwa ciekawe tranzyty: Wenus tworzyła będzie kwadraturę do Saturna, co jak zwykle zaowocować może utrudnieniami w związkach osobistych i relacjach romantycznych. Możemy czuć się nieswojo w towarzystwie. Uważajmy też, by nie utopić pieniędzy w czymś podejrzanym… Poza tym uściśli się kwinkunks Jowisza z Uranem, który towarzyszy nam już od jakiegoś czasu. Niesie niepokój i trudności z porozumieniem się z innymi ludźmi. Poza tym tworzy dysonans: być może pragniemy zmian i nowości, ale brakuje nam wiary w siebie? A może głęboko w coś wierzymy, lecz jakieś nagłe, niespodziewane wydarzenie zbije nas z tropu i zaczniemy wątpić…? Tę energię odczuwamy również już dziś. Zapowiada się więc ciekawe.

http://astro-dziennik.blogspot.com/

1 komentarz:

Zostaw ślad po sobie ...

Przyciski Listonic

- See more at: http://darmowedodatkinablogi.blogspot.com/2013/09/bujajaca-sie-latarenka.html#sthash.RbAo3ms7.dpuf